Každý umíme něco jinýho

ŘEDITEL ÚSEKU REALIZACE STAVEBNÍCH PROJEKTŮ

AGDC00455-4

Pro investiční společnost,

která se zabývá developmentem stavebně technologických projektů v ČR i v zahraničí, které buduje, přestavuje nebo revitalizuje po stavební i technologické stránce, pro zastřešení realizační (stavební a technologické) fáze projektů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na manažerskou pozici:

Náplň práce

Budete zodpovědný za veškeré připravované a realizované stavební projekty v ČR i v zahraničí. Za jejich dokončení a uvedení do provozu v souladu s plánovaným časovým harmonogramem. Pozice je součástí TOP managementu.

Konkrétní oblasti úkolů:

  • Vedení projekt manažerů a dohled na postup v projektech
  • Příprava a plánování stavebních aktivit
  • Zodpovědnost za inženýrskou i projekční přípravu
  • Jednání s klíčovými partnery - státní úřady doma i v zahraničí, dodavatelé apod.
  • Kontrola způsobu financování staveb, dodržení finančních rozpočtů
  • Personální zajištění staveb

Požadavky

  • ČVUT, VUT - obor stavební, případně jiné vzdělání stavebního typu
  • Zkušenost s projekty typu EPC nebo větších stavebních investic výhodou
  • Zkušenost z řízení stavebních činností v zahraničí výhodou
  • Orientace v ekonomice
  • Manažerská praxe
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • Nabízíme manažerskou pozici v nejvyšším vedení
  • Zajímavá, stabilní společnost
  • Možnost uplatnit zkušenosti, samostatnost v rozhodování.
  • Práce na zajímavých projektech realizovaných i v zahraničí.
  • Odměna odpovídající pozici i odpovědnosti

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova