ASISTENTKA - podpora výběru zaměstnanců, diagnostiky, HR projektů ​

AGEV00400-4

Pro tým v personální agentuře s dlouhou tradicí na trhu, pro podporu senior konzultantů, podporu výběru pracovníků, pomoc při vyhodnocování psychologické diagnostiky a pro komplexní administrativu, hledáme novou kolegyni do pozice

Náplň práce

Ve své práci budete mít pestrou náplň. Využijete prostor v administrativní agendě i v přímé komunikaci s lidmi. Důležitá je u nás pozitivní atmosféra a chuť se učit i mít již svoji vlastní odpovědnost. Okruhy hlavních činností lze rozdělit do následujících skupin:

• administrativní podpora konzultantů - zpracování doporučení kandidátů, vedení kalendáře, přehled schůzek
• komunikace s kandidáty i klienty - firmou - sjednávání schůzek, koordinace termínů, korespondence
• evidence a zadání pozic - pracovní portály, práce s databází
• práce ve speciálním systému firmy
• péče o zasedací místnosti, objednání kancelářských potřeb
• spolupráce při zpracování psychologických testů

Pro úspěšné zvládnutí pozice předpokládáme:

  • min. SŠ vzdělání
  • dobrou znalost pro práci na PC a MS Office
  • kvalitní znalost češtiny pro písemnosti i v mluveném slově
  • znalost AJ - domluvíte se, občasné jsou i překlady
  • chuť využít i určité organizační předpoklady, umět si rozdělit práci
  • zájem o práci s lidmi a v péči o lidi

Nabízíme vám

Jsme stabilní tým, který dělá svoji práci profesionálně a současně s radostí. Jsme stabilní firma se zkušeností na trhu více než 20 let. Pracujeme na různých zakázkách v personalistice. Proto i práce na uvedené pozici je různorodá. Pro rozvoj angličtiny lze využít lekce s rodilým mluvčím. Nabízíme rozšíření zkušenosti v administrativě.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova