Každý umíme něco jinýho

ASISTENTKA TOP MANAGEMENTU - vedení sekretariátu

AGMJ00464-2

Pro významnou technicko-obchodní firmu, našeho výhradního zákazníka, pro centrálu skupiny, pozici, která je v úzké spolupráci a současně podporou nejvyššího managementu, včetně členů představenstva, obsazujeme pro spolehlivou spolupráci pozici:

ASISTENT/KA TOP MANAGEMENTU - vedení sekretariátu

Náplň práce

Hlavním pracovištěm bude sekretariát, kde je malý tým. Hlavní odpovědností je komplexní zajištění organizačně administrativní agendy pro vrcholový management. Práce bude širšího rozsahu, dle konkrétních dovedností a zkušeností. Celkově jde o práce, které jsou přímou podporou generálního ředitele a představenstva.

Součástí náplně budou:

  • podklady pro klíčová obchodní a strategická jednání k partnerům
  • evidence, podklady a zápisy porady vedení, součinnost s kolegy/němi v administrativě dceřiných společností
  • zajištění služebních cest (včetně zahraničních), vedení kalendáře člena představenstva a související evidence, doklady
  • organizační práce pro sladění jednání - různorodá komunikace průřezem firmou

Hledáme energickou, komunikativní osobnost, současně partnera respektujícího zadání. Pozice dává prostor pro uplatnění samostatnosti, zkušenosti, profesionální práce v tzv. vyšší administrativě.

Požadavky, vítaná očekávání

  • VŠ/SŠ vzdělání, doplněné již o praxi z podobného typu pozice
  • energickou, zralou osobnost se zájmem o odpovědnost, práci s vyhodnocením priorit
  • zkušenost v pozicích vedení administrativy, koordinace činností
  • schopnost práce v mezinárodním prostředí - využití angličtiny - komunikace
  • znalost AJ pro příležitostné překlady, podklady k jednání
  • kvalitní znalost českého jazyka
  • PC znalost - dobrá uživatelská úroveň (i pro přípravu prezentace PowerP či Excel)
  • ŘP - sk.B - výhodou, příležitostné využití

Nabízíme různorodou, samostatnou práci. Zázemí stabilní a silné skupiny. Dále:

  • využití jazyků.
  • možnost postupně odpovědnosti za minitým
  • týden dovolené navíc
  • velmi příjemné prostory s výbornou dopravní dostupností, centrum Prahy.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova