Každý umíme něco jinýho

CONTROLLING SPECIALISTA - znalost IFRS/US GAAP

AGMJ00440-2

Pro velkou mezinárodně působící technicky zaměřenou firmu, pro posílení útvaru kontrolingu a účetnictví, pro úzkou spolupráci s ředitelem útvaru obsazujeme odborně zaměřenou pozici:

Náplň práce

Uvedená pozice je nově vytvářená a bude klíčovým spolupracovníkem k řediteli útvaru. Pro úspěšné zvládnutí činností považujeme za důležité znalosti v oblasti kontrolingu, současně také dobrou orientaci v účetnictví. Budete se postupně podílet na zlepšování kontrolního systému.

Klíčovými činnostmi budou:

  • zpracování analýz a spolupráce na reportingu v rámci účetně-kontrolingového týmu
  • sledování a vyhodnocování dat s využitím přehledů z účetnictví - úzká spolupráce s pozicí hlavní účetní, práce k závěrkám, manažerské účetnictví
  • vlastní práce se vstupy a výstupy k účetnímu systému - využití prostředí českých i mezinárodních standardů např. IFRS, US GAAP atd.
  • příprava rozpočtů a jejich kontrola ve vztahu k vedoucím jednotlivých oddělení firmy, následně reporting za ČR, součást skupiny více zemí
  • očekává se participace při zavedení nového informačního systému pro finance

Požadavky

  • VŠ/ příp.SŠ - s vhodnou praxí, ekonomický směr
  • zkušenost finančního kontrolingu, příp.reportingu
  • optimálně vlastní zkušenost účtování - znalosti českého účetnictví, znalost IFRS apod. - výhodou
  • PC znalosti - praxe v některém účetním IS, zkušenost s implementací - výhodou ne podmínkou
  • zájem o práci v týmu s možností odborného rozvoje
  • znalost angličtiny - zájem o mezinárodní prostředí

Nabízíme pozici ve stabilní firmě s velmi dobrou obchodní pozicí na trhu. Jsme dlouholetým partnerem pro firmu, pro obsazován interních účetně - ekonomických pozici. Firma má velmi zajímavý systém benefitů. Pracoviště s výbornou dostupností metra.

Pro zaškolení se je připraven systém kroků ve spolupráci s klíčovými kolegy - hlavní účetní, ředitel kontrolingu, specialisté v týmu.

VYUŽÍVÁME AKTUÁLNĚ V KOMUNIKACI MOŽNOST SKYPE ROZHOVORŮ. Provoz firmy pokračuje, výběrová řízení běží.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova