Každý umíme něco jinýho

EKONOM FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ - úvěry, refinancování investic

AGMJ00261-4

Pro velkou zahraniční společnost,

která se pohybuje v technickém inženýringu a výstavbě pro energetiku, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku, který/á se bude starat o finanční krytí technologických projektů, získávání úvěrů nebo jejich refinancování, nabízíme pozici:

Vaším úkolem bude

podílet se na tvorbě strategií finančního zajištění technologických investičních projektů.

Konkrétně:

  • posouzení finanční rentability projektů, raiting projektů
  • stanovení rizik projektů z hlediska financování
  • hledání a navrhování úvěrových nástrojů a možností
  • jednání s investičními partnery, bankami
  • návrhy na refinancování projektů
  • finanční analýzy a hodnocení finančního vývoje v projektu

Předpoklady, znalosti, praxe:

  • VŠ vzdělání - ekonomie, finance či technicko-ekonomické zaměření
  • zkušenost z úvěrování investic ze strany investora nebo banky výhodou
  • orientace v projektovém financování
  • schopnost jednat s bankami a dalšími partnery
  • zběhlost ve finančních analýzách
  • uživatelská znalost práce na PC - MS Office, Excel apod.
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

Nabízíme práci pro dobrou značku.

  • možnost pracovat a jednat v mezinárodním prostředí
  • dobré pracovní podmínky
  • široká nabídka benefitů
  • pracoviště v širším centru Prahy

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova