ELEKTRO SPECIALISTA / INŽENÝR - dohled návrhů, prováděcí dokumentace, kontrola dodavatelů

AGMJ00444-4

Pro velkou technicky zaměřenou firmy, pro technické elektro zaměřené oddělení, pro tým senior specialistů, projektových manažerů, kde je zodpovědnost za návrhy pro modernizaci, zvýšení spolehlivosti vlastních provozů, sítě, s odpovědností technickému řediteli obsazujeme odborně seniorní pozici:

Náplň práce

Budete členem odborně seniorního týmu, který na straně zadavatele, investora, pracuje na hodnocení návrhů pro modernizaci a změny pro oblast elektro částí v provozu technologických pracovišť. Zaměření bude zejména na: MaR / náhradní zdroje / řídící systémy - jejich spolehlivost, komunikační provázanost pro sledování všech potřebných elektro částí v provozech. Zahrnutí VN a zejména NN částí.

V současné době probíhá klíčová několikaletá investice do modernizace a současně výstavby nových provozů - oblast energeticko-chemická. Vaše hlavní zaměření bude na:

  • odpovědnost v činnostech: zadání - kontrola zpracování - úplnost projektových návrhů, dokumentace
  • prováděcí dokumentace - kontrola komplexnosti, formy zpracování pro možnost dalších interních jednání, dle procesů
  • volba nejvhodnějších prvků v oblasti NN,VN - požadavky na úpravy návrhů, varianty řešení
  • kontrola, prvky pro sledování spolehlivosti způsobu regulace pro pohyb média v rozvodné soustavě
  • komentáře pro kompletování od různých zdrojů - dodavatele inženýringu, vlastní připomínky a požadavky z role investora.
  • jste součástí autorského dozoru, dohledu investora

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání - elektrotechnika
  • zkušenost z vlastního projektování - MaR, VN, NN řešení
  • znalost zákonů a norem v provázanosti pro výstavbu, oblast EPC
  • přehled pro určitou kontrolu pro ekonomiku návrhu, realizace dohledu
  • PC znalost - práce s dokumentací AutoCAD
  • ŘP - příležitostné výjezdy pro kontrolu v projektu za svěřenou oblast

Nabízíme zázemí stabilní firmy, klíčové postavení v oboru průmysl, energetika. Spolehlivý zaměstnavatel - perspektiva dlouhodobé spolupráce. Příležitost být součástí jedné z částí ve velkém projektu a provozu evropské úrovně.

Rozsáhlý systém benefitů pro podporu spokojenosti zaměstnanců. Podpora dalšího odborného rozvoje.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova