Každý umíme něco jinýho

ELEKTROPROJEKTANT pro oblast silnoproudu

AGEV00383-2

Pro stabilní nadnárodní společnost ze stavebního segmentu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici

Náplň práce

Na této pozici budete součástí projekčního týmu navrhujícího instalace pro klientské projekty různých velikostí a charakteru. Budete připravovat technické podklady pro klientské poptávky a obchodní nabídky včetně kalkulací. Budete také spolupracovat s realizačním týmem v různých fázích výstavby pro pružnější reakce směrem ke klientovi. Budete navrhovat optimalizace současných řešení.

Požadavky

  • VŠ stavebního nebo strojního zaměření - obor elektro
  • znalost práce v AutoCadu
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • zkušenosti se samostatným zpracováním projektů výhodou
  • výhodou je znalost AJ nebo NJ

Pracovní podmínky

  • motivační finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu
  • po zaučení možná občasná práce home office
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pracovní vybavení – notebook, služební telefon iPhone
  • podpora v rozšiřování kvalifikace v oboru
  • vzdělávání, jazykové kurzy, osobní rozvoj (úhrada poplatků za autorizaci ČKAIT, apod.)

Kontaktní osoba

Edita Vokounova