Každý umíme něco jinýho

FINANČNÍ ÚČETNÍ - komplexní agenda

AGV00247-3

Pro menší obchodní společnost, která je součástí stabilního nadnárodního holdingu působícího v oboru kancelářských a výtvarných potřeb, hledáme kolegyni do menšího týmu v ČR na pozici:

Náplň práce

Na této pozici budete součástí účetního týmu pod finančním manažerem a budete zpracovávat komplexní účetní agendu obchodní společnosti.

Součásti Vaší práce bude:

  • vystavování faktur + odběratelských bonusů
  • zaúčtování vydaných/přijatých faktur, pokladních dokladů, banky
  • majetková agenda, sklad
  • zaúčtování mezd, spolupráce s externí MÚ
  • leasingové operace
  • vyúčtování služebních cest
  • příprava daňových přiznání (daň z příjmů, DPH, silniční daň, atd.)
  • měsíční rekonciliace účtů a potvrzení bilancí v rámci skupiny
  • příprava a účtování všech závěrkových operací vč. přílohy a inventarizace
  • příprava podkladů pro auditory

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe v samostatném účtování podmínkou
  • dobrá znalost účetních a daňových předpisů
  • práce s účetním programem
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - především Excel, vč. funkcí)
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme pozici v nově budovaném účetním týmu v menší obchodní společnosti v ČR.

Máte možnost participovat na rozvoji společnosti, včetně spolupráce na nastavení finančních procesů.

Pracovní smlouva bude na dobu neurčitou v režimu plného pracovního úvazku s občasnou možností home office.

Rádi Vás přivítáme v moderních kancelářích na Praze 5.

Samozřejmostí jsou zaměstnanecké slevy na firemní sortiment.

Budeme rádi, když budete moci nastoupit v průběhu ledna nebo od začátku února.

Kontaktní osoba

Edita Vokounova