Každý umíme něco jinýho

FINANČNÍ ÚČETNÍ - účtování výroby

AGK00248-3

Pro velkou zahraniční společnost, která se zabývá stavební výrobou, hledáme do účetního týmu šikovnou kolegyni/kolegu, na pozici:

Náplň práce

Budete mít na starosti účetní agendy související s aktivitami společnosti.

Konkrétně:

  • účtování banky a bankovních příkazů
  • účtování přijatých a vydaných faktur
  • zpracování DPH
  • přípravu podkladů pro závěrky a uzávěrky

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe v účtování a znalost účetní osnovy
  • zkušenost s IS SAP výhodou
  • spolehlivost
  • jazyková výbava výhodou - angličtiny nebo němčina

Nabízíme stabilní práci v nově vytvářeném účetním týmu. Možnost získat další zkušenosti. K dispozici jsou firemní benefity, například týden dovolené navíc.

Kontaktní osoba

Barbora Karlikova