GAME PRODUCER - professional development / distribution support

AGEV00478-7

Pro dceru zahraniční společnosti, která se pohybuje v prostředí vývoje a distribuce počítačových her a funguje na mezinárodní bázi, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Budete se pohybovat v atraktivním prostředí vývoje PC her a podílet na včasném dokončení, vyladění a uvedení herních titulů na trh. Půjde o úzkou spolupráci s vývojovým týmem v zahraničí, kreativci, kvalitou a testery i distribucí.

Budete podporovat všechny účastníky, kteří připívají k vývoji hry svým dílem. Vaše úloha bude nejen koordinační, ale bude zahrnovat i kreativní a marketingovou dimenzi. Náplň tvoří:

  • plánování prací spojených s dokončením hry a uvedením na trh
  • dohled na kreativní a technický vývoj
  • kontrola postupu prací na vývoji hry z časového hlediska
  • připomínky ke scénáři, kreativitě z hráčského pohledu
  • organizace testování
  • spolupráce s marketingem a distribucí

Požadavky

  • SŠ/VŠ - IT nebo mediální tvorba, marketing
  • zkušenost ze světa PC her z pozice profesionála
  • praxe z produkce PC her nebo jiné mediální tvorby
  • schopnost řešit organizační úkoly
  • velmi dobrá znalost trhu PC her
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • možnost pracovat v mladém a stabilním týmu
  • mít koníčka zároveň za práci
  • být u zrodu zajímavých titulů
  • zajímavá mzda

Kontaktní osoba

Edita Vokounova