Každý umíme něco jinýho

GARANT REALIZACE PROJEKTŮ - junior - podpora služeb

AGEV00254-3

Pro zahraniční společnost,

která poskytuje služby nevýrobního charakteru velkým výrobním korporacím z automobilového segmentu a chce své služby stále zlepšovat a co nejlépe navazovat na aktuální potřeby firem, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku do pozice:

Budete mít specifickou pozici (včetně pracoviště) u klienta.

Budete pro něj partnerem pro komunikaci veškerých potřeb a změn v poskytovaných službách. Zároveň i Vy sám/a budete na základě znalostí procesů a systému práce klienta, navrhovat změny v poskytovaných službách, které povedou k jejich zlepšení a lepšímu využití.

Vaším úkolem bude:

  • zmapovat a posoudit způsob poskytovaných služeb ve vazbě na procesy a systém práce klienta
  • monitorovat klientské požadavky a posuzovat je z hlediska realizovatelnosti, ekonomiky apod.
  • hledat, navrhovat a koordinovat nové projekty s cílem uspokojit klientské požadavky a potřeby
  • přenášet informace od klienta do mateřské firmy

Cílem pozice je upevnit postavení hlavního dodavatele u klienta, odstranit případné nedostatky nebo třecí plochy, vytvořit dlouhodobé dobré a fungující vztahy.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ obchodní, výhodou je absolvent vzdělání ze Škoda Auto
  • schopnost jednat o požadavcích, sbírat informace a vyhodnocovat je
  • dobré komunikační a prezentační předpoklady
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny nutná, němčina výhodou

Pracovní podmínky:

  • možnost zastávat netypickou pracovní pozici
  • participace na různorodých projektech ve spolupráci s významnými partnery na trhu
  • příležitost k uplatnění organizačních a komunikačních dovedností a možnost dalšího rozvoje
  • k dispozici služební automobil i pro soukromé využití
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • ideální dojezd z Prahy 9 nebo Mladé Boleslavi

Kontaktní osoba

Edita Vokounova