Každý umíme něco jinýho

HEAD of PRODUCTION AUTOMATION for CEE

AGDC00489-2

Pro biotechnologickou výrobní společnost s výrobními jednotkami v regionu CEE, hledáme leadra pro zavádění automatizace do výrobních procesů v souladu s novými trendy "Industry 4.0", nabízíme zajímavou pracovní příležitost:

Náplň práce

Budete se podílet na zavádění projektů automatizace v jednotlivých závodech. Bude navrhovat architekturu výrobních zařízení v propojení na systémy řízení a IT. Implementace automatizačních projektů by měla zahrnovat propojení všech článků průmyslového procesu - datové vstupy, výrobní systémy, údržbu, sklady, systémy kvality, bezpečnosti, externích dodavatelů, až po interní IS.

Mezi úkoly bude patřit:

  • návrh a příprava technického řešení/vývoj programů
  • dohled na implementaci v závodě
  • spolupráce s místními automatizačními týmy
  • uvádění do provozu
  • transfer zkušeností a osvědčených projektů do dalších výrobních závodů

Požadavky

  • ČVUT nebo jiná technická, zaměření na průmyslové IT, automatizaci
  • znalost prostředí SCADA/PLC
  • zkušenost z vývojem průmyslové automatizace a jejím zaváděním do provozu
  • znalost architektury OT/IT, databázových systémů
  • vztah ke strojírenství a výrobním zařízením
  • uživatelská znalost práce v MS Office, SAP výhodou
  • ochota cestovat
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • možnost využít zkušenosti i se dále rozvíjet
  • technický leader - vrcholový manažer
  • pracovní základna v Praze, ale možné pracovat odkudkoliv v ČR
  • týden dovolené navíc
  • ocenění odpovídající důležitosti pozice

Datum publikování

17.05.2021

Datum ukončení publikování

16.07.2021

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova