INŽENÝR ELEKTRO -  elektromagnetická kompatibilita/spolehlivost

AGMJ00324-6

Pro technicko konzultační firmu, která se zabývá posuzováním spolehlivosti elektrozařízení v oblasti elektromagnetické kompatibility, hledáme nového kolegu, kolegyni pro pozici:

INŽENÝR ELEKTRO - elektromagnetická kompatibilita/spolehlivost

Náplň práce

Pozice je součástí týmu specialistů, vaší odpovědností bude oblast elektroprvků a elektrozařízení používaných v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Na pozici bude komunikovat s partnery - výrobci a komerčními zkušebnami o elektro komponentách, zařízeních, výrobcích z hlediska jejich spolehlivosti a bezpečnosti ve vztahu k elektromagnetické kompatibilitě (EMC). Dále i o dodržení norem a legislativních pravidel pro jejich funkci, daných českou i EU legislativou. Součástí práce bude možnost seznámit se důkladněji s oborem, pravidly, technologií využití apod.

Dalšími úkoly budou:

  • sledování novinek z oboru - výrobky, metody ověření kvality, spolehlivosti výrobků
  • komunikace s odbornými technickými firmami, které testují zařízení, zátěžové zkoušky
  • posuzování a certifikace v oboru, audity, koordinace aktivit
  • spolupráce s odborníky v zahraničí, cesty do Bruselu apod.

Požadavky

  • VŠ vzdělání - ideálně elektro případně další technický směr
  • orientace v elektrotechnice, využití elektrotechnických komponent a zařízení
  • zkušenost s EMC výhodou
  • Vyhláška č. 50 Sb. - výhodou
  • znalost angličtiny - výhodou, jazykově vybavený kandidát využije AJ v mezinárodní spolupráci

Pracovní podmínky

  • práce v odborném technickém prostředí
  • uplatnění znalostí z elektro kvality
  • odborný růst
  • výborná dostupnost kanceláře
  • dovolená navíc a další možnost benefitů.

Datum publikování

03.06.2021

Datum ukončení publikování

02.08.2021

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova