INŽENÝR - zkoušky, technická bezpečnost - povolení k provozu zařízením

AGMJ00324-4

Pro technickou firmu, pro specializované oddělení, spolupráci s výrobci, také zkušebnami a kvalitou, pro samostatnou odbornou pozici hledáme nového kolegu/kolegyni:

Náplň práce

Uvedená pozice je vhodná pro kandidáta/tku již s určitou zkušeností z konstrukce či provozu větších typů zařízení typu výtahy, jeřáby, stavební stroje, oblasti průmyslu. Spolupracujete v oboru technických firem - výrobců, dodavatelů elektroprvků pro technologie, stroje apod.

Zajímavá bude spolupráce k vývoji na straně vysokých škol. Také komunikace k mezinárodním standardům, technickým notmám apod. V případě jazykového vybavení - možnost spolupráce i k zahraničí.

Uvítáme zkušenost či znalosti v oblasti:

  • vývoj, technické zlepšení a zavedení nových zařízení
  • orientace v postupu pro schválení nového zařízení - ověření kvality, technické zkoušky apod.
  • znalosti v oblastech větších zařízení - výtahy, přepravníky, výrobní stroje, stavební stroje, stavební technicka apod.

Požadavky

  • VŠ vzdělání - technického směru, příp. ekonomický (doplněný o zkušenost z technického prostředí)
  • praxe na straně výrobní firmy, konstrukce, vývoje
  • znalost či kvalifikace Vyhlášky 50 - výhodou
  • zájem o práci v oblasti se zaměřením na kvalitu, nastavení parametrů pro spolehlivost zařízení, techniky
  • znalost pro technické výpočty - výhodou

Nabízíme práci pro významnou firmu v oboru technické legislativy, zkoušek, kvality. Prostor pro uplatnění zkušenosti i příležitost pro junior kolegy. Podpora odborného rozvoje. Možnost být u zdroje pro zavedení technických novinek.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova