Každý umíme něco jinýho

IT ADMINISTRÁTOR / IT TECHNIK - junior/senior

AGDC00556-2

Pro menší firmu, tým IT specialistů, kteří poskytují služby v administraci a správě klientských systémů, hledáme šikovného kandidáta nebo kandidátku do pozice:

Náplň práce

Budete poskytovat technickou i uživatelskou podporu klientům při správě jejich IT systémů. Budete komunikovat s klienty a řešit jejich potíže s IT vzdáleně nebo napřímo.

Jako IT administrátor budete mít na starosti:

  • správu a údržbu IT infrastruktury včetně upgradů našich klientů
  • řešení incidentů spojených s HW a SW
  • tvorbu procesů zálohování, návrh a instalace cloudových služeb
  • implementaci OS, SW a nových technologií, včetně licencí
  • podporu uživatelů a řešení jejich technických potíží na úrovni koncových zařízení

Máme zájem i o kandidáty s menší praxí a zkušenostmi. Co Vám nesmí chybět je nadšení pro IT, ochota se učit a smysl pro týmovou spolupráci.

Požadavky

  • SŠ/VŠ s IT zaměřením nebo praxi v IT
  • orientace v problematice OS a PC sítí
  • zkušenost z IT administrace např. MS Servery - fyzické i v cloudu,Google workspace, LAN a WLAN prvky, Firewaly,...
  • zkušenost z IT podpory uživatelů (Windows stanice)
  • trpělivost, schopnost jednat s klienty osobně i po telefonu
  • řidičské oprávnění

Pracovní podmínky

Nabízíme příležitost juniorům i zkušenějším IT technikům.

  • stravenky
  • telefon s neomezenými daty
  • kamarádský tým
  • klouzavá pracovní doba
  • příležitostný home office

Datum publikování

24.11.2023

Datum ukončení publikování

04.03.2024

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova