+420 284 821 008
Home >
Chci dělat něco jinýho
Najděte nám talenty
Přišel jsem o řidičák
Najděte nám techniky
Každý umíme něco jinýho

JUNIOR či SAMOSTATNÝ SPECIALISTA - COMPLIANCE, HR - postupy, komunikace

AGMJ00270-3

O společnosti

Pro velkou technicko-provozní firmu, pro nově utvářenou pozici vzhledem ke koncepčnímu rozvoji firmy a HR útvaru, hledáme posilu nového kolegyni či kolegu pro pozici:

JUNIOR či SAMOSTATNÝ SPECIALISTA - COMPLIANCE, HR - tvorba/správa postupy, komunikace

Hlavní náplní pozice je samostatná práce s texty pro oblast dokumentace, směrnic a pracovních postupů a komunikace s vedoucími odborných oddělení firmy pro nastavení vazeb a postupů.

Pozice v sobě zahrnuje dvě klíčové oblasti práce a to je vlastní práce na zpracování odborné dokumentace a postupů pro zajištění procesů a činností zejména pro oblast HR a směrnice s přesahem do interní komunikace a dalších činností. Následně důležitou částí Vaší práce bude jednání s partnery uvnitř firmy, zejména z řad kolegů v HR týmu pro úpravy pro postupy a servis personálního úseku. Dalším je pak i komunikace k dalším odborným technickým a podpůrným oddělením, koordinace připomínkových řízení, vyhodnocení doporučení kolegů apod.

Postupně budete mít odpovědnost za aktualizace či nové vytvoření v oblasti personální dokumentace např.:

 • tvorba a správa katalogu pracovních pozici a jejich popisů, vlastní návrhy pro aktualizace
 • práce s dokumentací v souvislosti s nastavenými pravidly GDPR, sledování změn v legislativě
 • práce na organizačním řádu firmy, spolupráce kolegy v centrále - soulad předpisů dle pravidel skupiny i pravidel Zákoníku práce apod.
 • spolupráce na prezentaci, představení spolu s kolegy HR BP k vedoucím odborných provozů, průřezem firmou

Požadavky

 • SŠ/VŠ vzdělání
 • mírná zkušenost v oblasti compliance, personální legislativy či práva, případně personální administrativa či interní komunikace
 • zájem o práci s texty, těší Vás kombinace práce k dokumentaci oživená příležitostně o komunikaci s kolegy v odborných i podpůrných odděleních
 • orientační znalost v aktuálních tématech jako je GDPR, nová personální legislativa, Zákoník práce apod.
 • PC oblast - praktické uživatelské dovednosti - textové i tabulkové soubory
 • znalost angličtiny
 • zájem o další rozvoj v oboru personalistiky

Nabízíme

Pozice nabízí uplatnění pro další práci průřezem firmou. Prostor pro návrh zlepšení a nápadů pro personální činnosti, tým HR má skutečně týmového ducha a současně má každý svoji odbornost. Práce pro větší střední firmu, možnost získat nové zkušenosti. Místo práce v tzv. širším centu Praha, výborná dostupnost. Moderní kanceláře i příležitostně výjezd do poboček. Firma má široké spektrum benefitů.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova