Každý umíme něco jinýho

JUNIOR SALES MANAGER - výroba autokomponent

AGDC00515-3

Pro strojírenskou výrobní společnost, která sídlí na Mladoboleslavsku a je jedním z dodavatelů pro VW Škoda Auto, hledáme šikovného kandidáta nebo kandidátku. Nabízíme pracovní příležitost na pozici:

Náplň práce

Budete mít za úkol reagovat na poptávky ze strany nákupu na výrobu příslušných auto dílů a komponent pro dlouhodobě zasmluvněné zákazníky z řad finálních výrobců automobilů, především pro VW Škoda Auto.

Konkrétní náplň:

  • zpracování nabídky z hlediska časového harmonogramu výroby
  • cenové kalkulace
  • zpřesňující jednání o technických požadavcích zákazníka
  • jednání s technickým úsekem o možnostech řešení technických požadavků zákazníka
  • hledání cest, jak spolupráci ve výrobě dílů rozšířit, NEJDE o aktivní vyhledávání zákazníků

Požadavky

  • SŠ/VŠ obchodní nebo technická
  • praxe z obchodních aktivit výhodou
  • vztah k technice
  • schopnost číst technickou dokumentaci výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

  • zaměstnání, které kombinuje techniku a jednání se zákazníky
  • k dispozici řada benefitů
  • týden dovolené navíc

Datum publikování

06.05.2022

Datum ukončení publikování

05.07.2022

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova