Každý umíme něco jinýho

KAM - AUTOMATIZOVANÉ A ROBOTIZOVANÉ STROJE a ZAŘÍZENÍ

AGJ00116-8

Pro obchodně technickou společnost,

která zastupuje renomovaného německého výrobce automatizovaných strojů a zařízení pro výrobní sektor, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Budete se obchodně starat o velké klienty po celé ČR. Půjde o kombinaci zákaznické péče a jednání o nových investicích do výrobních technologií ve výrobních firmách především v automotive sektoru, ale i jinde.

Konkrétní úkoly:

  • plánování prodejů a podpora obchodních aktivit na českém trhu
  • vyhledávání připravovaných projektů výrobních technologií
  • specifikace zadání pro připravované technické investice, aplikační návrhy řešení
  • tvorba nabídek, účast v tendrech
  • stanovení cenové politiky
  • monitoring realizace zakázek

Spolupráce s německou výrobní základnou.

Požadavky

  • VŠ / SŠ technického nebo obchodního směru
  • zkušenosti v řízení klíčových obchodních aktivit
  • praxe v prodeji strojírenských automatů, robotů apod. výhodou
  • zkušenost z prodeje do výrobní sféry
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny, využití němčiny výhodou

Nabízíme:

  • kvalitní produkt - silná značka i na českém trhu
  • auto i k osobnímu užívání
  • zázemí korektní společnosti
  • dobré mzdové ohodnocení
  • firemní benefity

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova