Každý umíme něco jinýho

LEAN MANAGER pro region CEE

AGDC00487-2

Pro zahraniční společnost, která se pohybuje v potravinářských výrobách, má řadu výrobních závodů v EU a dalších destinacích, hledáme pro koordinaci, optimalizaci a slaďování výrobních procesů vhodného kandidáta nebo kandidátku do pozice:

Náplň práce

Budete zodpovídat za metodické vedení výrobních závodů v regionu CEE v oblasti LEAN procesů a při zavádění optimalizací zaměřených na projekty automatizace v duchu principů štíhlé výroby. Budete přispívat k přenosu a implementaci hlavních strategií firmy do provozu v jednotlivých zemích.

Budete úzce spolupracovat místními LEAN manažery, budete koordinovat jejich práci, školit je a pomáhat jim v implementací lean principů v jejich závodech.

Konkrétně:

  • aktivní účast a pomoc při implementaci principů štíhlé výroby v regionu CEE
  • podíl na specifikaci a optimalizaci celofiremních lean procesů
  • spolupráce při nastavování procesů u nově zaváděných výrobních projektů
  • kontrola dodržování lean principů v závodech
  • plánování aktivit
  • reporty pro centrální vedení

Pozice je spojená s cestováním po výrobních závodech v CEE.

Požadavky

  • VŠ strojní nebo jiná technická
  • praxe z výrobního prostředí
  • zkušenost se zaváděním a řízením principů LEAN a štíhlé výroby
  • zkušenost s automatizací výroby výhodou
  • projektový management a schopnost vést tým
  • uživatelská znalost práce v MS Office
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • pozice v TOP managementu
  • možnost práce v mezinárodním prostředí
  • uplatnění zkušeností technických i manažerských
  • seberealizace
  • týden dovolené navíc
  • další benefity

Datum publikování

14.05.2021

Datum ukončení publikování

13.07.2021

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova