Každý umíme něco jinýho

MANAŽER KVALITY- partner pro Úřad civilního letectví

AGDC00294-2

Pro strojírenskou výrobní společnost,

která se zaměřuje na výrobu pro letecký průmysl, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

MANAŽER KVALITY - partner pro Úřad civilního letectví

Náplň práce

Budete zodpovídat za kvalitu vyráběných dílů od vstupů až po finální výrobek. Budete dohlížet na dodržení výrobních procesů a nově řešit postupy z hlediska kvality a zlepšování procesů. Budete zodpovídat za komunikaci s Úřadem pro civilní letectví a předkládat informace o plnění kvalitativních ukazatelů. Budete z hlediska kvality dohlížet na výrobní program, zlepšování výrobních procesů a řešení veškerých aktivit spojených s rozběhem nových výrob.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:

  • pokračovat v rozvoji systému kvality ve firmě
  • připravovat interní, zákaznické i dodavatelské audity
  • schvalovat nové dodavatele pro nové výrobní projekty
  • řešit systémové příčiny nekvality
  • vést příslušnou dokumentaci
  • úzce spolupracovat s Úřadem pro civilní letectví
  • zavádět zlepšování a úspory v procesech dle LEAN metod
  • reportovat managementu, spolupracovat s výrobou

Požadavky

  • VŠ technického směru nebo se zaměřením na systémy kvality
  • znalost norem kvality
  • praxe v leteckém strojírenství
  • zkušenost s audity kvality, audity dodavatelů
  • schopnost aplikace LEAN metod
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • zajímavá a samostatná práce
  • možnost dalšího rozvoje
  • zajímavé podmínky
  • firemní benefity

Datum publikování

04.11.2021

Datum ukončení publikování

03.01.2022

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova