MANAŽER SERVISU - robotické systémy-lepení, tmelení, lakování

AGK00035-2

Pro společnost, která zastupuje německého výrobce průmyslové techniky určené pro lepení, tmelení a lakování, pro vybavování průmyslových výrob robotizovanými systémy, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Vaším úkolem bude vést tým techniků, dále koordinace instalací nových výrobních zařízení do provozů a organizace následného servisu.

Konkrétním úkolem bude:
- příprava a koordinace instalací nových zařízení
- propojení nových strojů se stávajícím vybavením
- uvedení do provozu, zaškolení obsluhy
- plánování záručních a pozáručních oprav
- cenové a personálně kapacitní rozpočty
- komunikace s technickou přípravou dodávek
- jednání s klienty v rámci instalací a servisu

Požadavky

- SŠ/VŠ strojní nebo elektro
- zkušenost s údržbou nebo servisem výrobních zařízení
- praxe s robotizovanou technikou výhodou
- zkušenost se zařízeními pro lepení nebo lakování výhodou
- Vyhláška č.50, § 6
- schopnost číst technickou dokumentaci
- vedení týmu, praxe v organizaci prací
- znalost angličtiny

Nabízíme vedoucí pozici v servisních činnostech pro společnost, která je dodavatelem značkové německé techniky do průmyslu. Možnost růstu. Zajímavá práce. Dobré ocenění.

Kontaktní osoba

Barbora Karlikova