Každý umíme něco jinýho

MANAŽER TECHNICKÉHO NÁKUPU / LOGISTIKY

AGDC00403-2

Pro společnost s energetickým programem,

která se pohybuje ve výstavbě technologických celků, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Budete součástí menšího nákupního týmu a budete samostatně zajišťovat nákup technických komponent (stroje, elektro) a dopravně logistických služeb podle projektové dokumentace a technické specifikace.

Konkrétní úkoly:

  • zpracování poptávek
  • jednání s dodavateli - cena, podmínky dodání, záruky, následný servis apod.
  • srovnání nabídek a výběr dodavatele
  • příprava smluv
  • vedení databáze dodavatelů a její permanentní doplňování o další možné spolupráce
  • hodnocení dodavatelských vztahů
  • reporting o stavu nákupů pro zakázky

Požadavky

  • SŠ/VŠ obchodní nebo technická
  • zkušenost s nákupem nebo obchodem
  • vztah k technice a orientace v technických záležitostech
  • schopnost se orientovat v technické dokumentaci výhodou
  • znalost práce v Excelu
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • nabízíme práci ve velmi úspěšné společnosti