Každý umíme něco jinýho

OBCHODNÍ ŘEDITEL / JEDNATEL - platební brána

AGMJ00472-3

Pro vedení české pobočky nadnárodní společnosti působící v oblasti elektronických finančních služeb, provozovatele vlastní platební brány a systému dalších finančních služeb, obsazujeme pozici:

Náplň práce

Hlavní odpovědnost spočívá ve vedení divize pro část střední Evropy se sídlem v Praze. Úkolem bude převzetí klíčových agend a nastavení strategického rozvoje obchodu v regionu. Jde zejména o rozvoj produktu platební brány a implementace nových projektů v oblasti investic vlastní finanční skupiny.

Konkrétně:

  • komplexní vedení divize
  • vedení strategických jednání s partnery (bankami)
  • odpovědnost za rozvoj klientského portfolia
  • jednání s klíčovými zákazníky, leadery online trhu
  • implementace obchodních modelů pro nový segment online transakcí
  • nastavení strategie pro spuštění nových finančních produktů
  • vedení týmu kolegů se specializací na obchod, analýzu konkurence a sledování vývoje trhu

Požadavky

  • min.5 let zkušeností na obdobné pozici
  • znalosti z oblasti bankovních transakcí, online obchodu
  • zkušenost z mezinárodní firmy, jednání se zahraniční matkou
  • orientace v posuzování rizik
  • znalost češtiny a angličtiny - mluvené i psané
  • ruština - výhodou

Pracovní podmínky

  • příležitost být u zrodu nového byznysu v ČR
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • výhoda žádaného produktu
  • možnost převzetí zahraničního modelu, ale i prostor pro seberealizaci
  • uplatnění zkušeností ve strategickém řízení
  • odpovídající finanční ohodnocení

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova