Každý umíme něco jinýho

ONLINE MARKETING SPECIALIST - gaming, esport

AGDC00483-6

Pro společnost, která se pohybuje ve vývoji PC her, hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni, který/á umí spojit zkušenost z online marketingu s esportem, nabízíme pozici:

Náplň práce

Stanete se součástí marketingového týmu a budete participovat na plánování a realizaci marketingových konceptů pro vyvíjené PC hry. Pokud jste pokročilý hráč PC her a máte v nich dobrý přehled, jste herní nadšenec, ozvěte se.

Náplň pozice.

  • tvorba marketingových a komunikačních kampaní
  • uvádění nových her na trh
  • určení cílových skupin pro konkrétní typy her
  • popisy her, upoutávky, artwork k projektu, screeshoty
  • monitoring akcí, možnosti pro účast herních titulů na soutěžích a eventech

Požadavky

  • SŠ/VŠ se zaměřením na marketing
  • pokročilá znalost PC her
  • znalost práce s online marketingovými nástroji
  • práce se sociálními sítěmi, instagram, youtube, twitch
  • znalost grafických SW výhodou
  • znalost angličtiny

CV posílejte česky i anglicky.

Pracovní podmínky

  • možnost být při tom
  • spojit koníček s povoláním
  • mladý tým
  • firemní benefity - například týden dovolené navíc

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova