Každý umíme něco jinýho

OPERATION DIRECTOR - stavební divize

AGDC00455-5

Pro investiční společnost,

která zaměřuje své aktivity na evropské trhy a budování energetických a návazných průmyslových provozů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku pro řízení stavebně realizační divize firmy. Hledáme zkušeného manažera/rku do pozice:

Náplň práce

Budete zodpovědný za řízení stavební divize společnosti, která zastřešuje činnosti spojené s přípravou výstavby, inženýringem, projekcí a poté stavební realizací.

Konkrétně budete zodpovědný za řízení všech procesních kroků, které souvisí se stavbami především v zahraničí.

  • Odpovědnost za rozhodovací procesy v rámci plánovaných staveb
  • Jednání s dotčenými úřady v rámci složitějších inženýringových aktivit
  • Dohled na ekonomiku divize i jednotlivých projektů
  • Optimalizace financování projektů
  • Stanovení časových harmonogramů a dohled na průběh realizace staveb
  • Výběr a jednání s klíčovými dodavateli apod.
  • Vedení projektových manažerů a podpora jejich práce v terénu
  • Personální zajištění klíčových pozic

Požadavky

  • VŠ stavební případně ekonomická
  • praxe z velkého stavebnictví
  • zkušenost s projektovým managementem
  • schopnost jednat a rozhodovat
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

CV prosím, zasílejte ve dvou verzích, v českém i anglickém jazyce.

Nabízíme pozici v TOP managementu silné společnosti, která operuje především na zahraničních trzích.

  • pozice má postavení -1 v organizační struktuře
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • odměna odpovídá statusu TOP manažera

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova