Každý umíme něco jinýho

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ / LOGISTIK ve výrobě potravin

AGDC00499-2

Pro francouzskou potravinářskou společnost, která působí v Česku a dalších zemích EU, a je ve svém oboru jedním z předních výrobců, hledáme šikovnou kandidátku nebo kandidáta na pozici:

Náplň práce

Budete úzce spolupracovat s výrobou a jejím plánováním. Na základě potřeb a požadavků budete zajišťovat operativně nákup surovin pro potravinářskou výrobu. Zároveň budete přijímat suroviny na sklad a kontrolovat jejich kvalitu.

Konkrétní pracovní úkoly:

  • spolupráce s ověřenými dodavateli a vyhledávání nových
  • hodnocení funkčnosti spolupráce - kvalita, termíny dodávek, cena
  • objednávky a logistika
  • příjem na sklad, vedení evidence v SAPu
  • vedení administrativy ohledně vzorků surovin
  • inventury

Požadavky

  • SŠ/VŠ potravinářská výhodou, může být jiná
  • zkušenost z nákupní logistiky
  • praxe ve skladové evidenci - příjem-výdej, nákup-odbyt
  • znalost práce v SAPu výhodou
  • uživatelská znalost práce v MS Office
  • znalost AJ na komunikativní úrovni B1-B2

Nabízíme stabilní práci v menším týmu spolehlivé a zdatné kolegyni/kolegovi, příjemné pracovní prostředí.

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • vzdělávání
  • příspěvky na Flexi pas

Datum publikování

23.08.2021

Datum ukončení publikování

22.10.2021

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova