Každý umíme něco jinýho

PC GAME FAN - overview of games and developers - AJ

AGDC00506-2

Pro firmu, která je vývojářem i vydavatelem PC her hledáme, pro rozšíření vydavatelských aktivit, vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Váš úkol bude SPECIFICKÝ.

Budete vyhledávat hry nebo herní projekty, které mají potenciál oslovit hráčskou populaci a byly by vhodné pro širší uplatnění na trhu. K tomu účelu se musíte umět pohybovat v prostředí PC her, vývojářů nových herních projektů a mít na tomto poli přehled.

Můžete spojit koníček, to co máte rádi a získané znalosti se svou prací. Budete například:

  • navazovat kontakty s herními vývojáři
  • vyhledávat zajímavé herní projekty
  • posuzovat jejich kvalitu a odhadovat potenciální zájem na trhu
  • jednat o spolupráci v rámci vydavatelských aktivit
  • hledat spolupráce, monitorovat dění a shromažďovat informace o možnostech

Životopisy nám posílejte s informacemi o vašich zkušenost z prostředí PC her. Rozhodně posílejte posílejte českou i anglickou verzi.

Požadavky

  • SŠ/VŠ jakákoliv
  • přehled na trhu PC her (nebo video her)
  • konzolový nebo PC hráč
  • schopnost navazovat nové kontakty
  • obchodní talent
  • dobrá znalost angličtiny, další jazyková výbava výhodou

Pracovní podmínky

  • velmi zajímavá práce
  • nově zřizovaná pozice
  • celosvětové působení
  • možnost rozvinout profesně to, co už stejně děláte dávno

Datum publikování

11.11.2021

Datum ukončení publikování

10.01.2022

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova