Každý umíme něco jinýho

PERSONALISTA - strategie a projekty v dokumentaci

AGJ00238-4

Pro velkou společnost s několika sty zaměstnanci, která se pohybuje ve výstavbě páteřních rozvodů utilit, hledáme vhodnou kandidátku nebo kandidáta na pozici:

Náplň práce

Budete součástí většího HR týmu s úkolem poskytovat podporu centrále i pobočkám v regionech. Budete zaměřovat pozornost na soulad HR dokumentace s legislativou, ale i se změnami procesů ve firmě. Na HR podporu manažerů v dílčích personálních aktivitách včetně administrace a popisu nově nastavených procesů.

Odpovědnost za odbornou administraci strategických HR projektů:

  • přípravu projektů zaměřených na revize mzdového systému, vzdělávání, benefity apod. včetně zpracování závazné dokumentace
  • aktualizaci personálních materiálů ve vztahu k náplni práce a zařazení
  • tvorbu směrnic
  • ochranu osobních údajů

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomická, zaměřená na personalistiku apod.
  • znalost zákoníku práce a příslušné legislativy
  • schopnost vytvářet dokumentaci a popisy procesů
  • zkušenost z personalistiky z větší společnosti výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

Nabízíme pozici v personalistice ve velké technicky zaměřené společnosti.

  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • možnost pracovat ve velké společnosti