Každý umíme něco jinýho

POKLADNÍ PRO ÚČETNÍ TÝM

AGMJ00476-2

Pro střední až středně velkou stabilní nekomerční, odborně zaměřenou organizaci, pro účetní tým, jeho rozšíření, našeho dlouhodobého klienta, obsazujeme pozici:

Náplň práce

Budete součástí menšího týmu účetních. Náplní bude agenda účetní pokladny a zpracování vybraných dokladů, práce v účetním systému.

Hlavní činností bude:

  • odpovědnost za agendu pokladny, příjem, vydání - v účetní systému
  • přehledy pro vydání hotovostní i nehotovostní pokladny v souvislosti ke služebním cestám zaměstnanců, podle jednotlivých úseků firmy apod.
  • spolupráce s kolegyněmi účetními, podklady k propojeným agendám

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • mírná či větší zkušenost k podkladům pro fakturace - vítána
  • spolehlivost, zkušenost s prací s finanční hotovostí
  • zkušenost v některém účetním systému - výhodou
  • PC uživatelsky

Nabízíme spolehlivé zaměstnání, stabilní spolupráci. Prostor pro další odborný účetně orientovaný rozvoj. Výborná dostupnost - přímo na metru - centrum.

Organizace má systém benefitů např. dovolená navíc.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova