Každý umíme něco jinýho

PROJEKT MANAŽER - TZB - zdravotechnika a vytápění

AGDC00495-3

Pro společnost, která se věnuje instalacím TZB - v celém rozsahu technického vybavení staveb pro kancelářské a bytové objekty, průmyslové haly. Nyní pro řízení instalací zařízení zdravotechniky a vytápění, hledáme šikovného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Budete mít na starosti řízení projektu instalací HVAC technologií a technologií vytápění v nově stavěných budovách. Přidělené projekty budou v Praze a okolí. U projektu budete od jeho přípravy a posouzení až po předání a kontrolu funkčnosti instalovaných technologií po dobu cca 5 měsíců - 1 rok.

Mezi pracovní úkoly bude patřit:

  • posouzení návrhu technického řešení v oboru zdravotechniky a vytápění
  • komunikace a součinnost se zákazníky, projektanty a dodavateli
  • návrh a kontrola plnění harmonogramu prací
  • kontrola rozpočtu a odvedených prací
  • koordinace montážních dodavatelských firem a subdodávek
  • organizace kontrolních dnů
  • zodpovědnost za předání hotového díla

Požadavky

  • SŠ/VŠ stavební nebo strojní, zaměření na TZB
  • orientace v TZB
  • praktická zkušenost se zdravotechnikou nebo vytátěcími systémy
  • schopnost vést stavby nebo montáž technologií
  • schopnost jednat s partnery, klienty, dodavateli apod.
  • uživatelská znalost práce na PC

  • práce pro silnou společnost s velmi dobrým postavením na trhu
  • další profesní rozvoj
  • nadstandardní mzda + 13.plat
  • příspěvek na sport a kulturu

Datum publikování

01.07.2021

Datum ukončení publikování

22.10.2021

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova