Každý umíme něco jinýho

PROJEKTANT MaR, elektro - DOHLED INVESTORA

AGMJ00444-3

Do velké technologicko-energetické firmy, pro posílení odborného týmu, který dohlíží na modernizace vlastních provozů, zejména technologické páteřní sítě na území ČR, řešíme pro dlouhodobou spolupráci, zaměstnání pozici vyššího specialisty:

Náplň práce

Budete součástí týmu dohledu na straně investora. Vašimi kolegy jsou specialisté pro další odvětví jako oblast strojní, technologicko chemická apod. Vaše pozice je klíčová za odbornost elektro s důrazem na měření a regulace, technickou legislativu a normy pro elektroprvky a zařízení větších EPC celků.

Důležitými činnostmi budou:

  • kontrola úplnosti projektové dokumentace - komentujete a stanovujete požadavky na dopracování, změny v projektování
  • jednáte s dodavatelem, pracovníky inženýringové firmy zejména k řešením prvků typu: MaR, energetické rozvody, transformátory, kabeláže VN,NN
  • z role investora komunikujete k dalším vnějším partnerům - návrhy spolehlivosti komunikace, nahlášení poruch kontrolních elektroprvků zařízení a centrálního pultu ochrany, bezpečnosti provozu
  • uplatňujete znalosti a požadavky prováděcích vyhlášek - se specifikací pro prostředí různých kategorií tzv. A,B,C dle Vyhlášky 50/1978 sb.
  • výsledkem je optimalizace elektrozařízení v průmyslovém technologickém provozu, kompresorových stanic, technologických uzlů, regulátorů pro provoz v rozvodné soustavě apod.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání - optimálně elektro
  • praxe v projektování, návrhu pro elektro pro oblast technologických celků, energetických, průmyslových provozů
  • přehled o zařízeních elektro - soustavy zdrojů, MaR, rozpočtování řešení a jejich částí apod.
  • znalost zákonů a norem v oboru elektro - slaboproud, kontrolní zařízení apod.
  • PC znalost - schopnost práce s dokumentací AutoCAD

Nabízíme zázemí stabilní firmy, klíčové postavení v oboru průmysl, energetika. Obor, který bude vždy v provozu, je klíčový pro chod průmyslu, energetiky v Evropě. Řešíme interní pozici. Nabízíme kvalitní finanční ohodnocení, ocenění odbornosti. Firma má bohatý systém benefitů. Zázemí atraktivních kanceláří a současně náplň kombinuje i kontakt s provozem.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova