+420 284 821 008
Home > Nabídky práce
Každý umíme něco jinýho

PROJEKTANT STAVAŘ _ junior/senior _ stavební konstrukce

AGC00152-5

Stavebně technická společnost se zahraniční matkou, která se pohybuje v oblasti pozemního stavitelství, stavebních technologií, betonových konstrukcí a poskytuje projekční servis včetně technického poradenství k dané problematice, hledá pro pracoviště v Praze juniorního nebo seniorního kandidáta/kandidátku na pozici:

PROJEKTANT STAVAŘ _ junior/senior_stavební konstrukce

Náplň práce

Budete součástí projekčního týmu ve firmě s velmi dobrým postavením na trhu ve svém oboru. Konkrétní náplň:

  • zpracování prováděcí projektové dokumentace
  • zpracování technické dokumentace
  • podpora realizace na stavbách/technický dozor
  • poradenství
  • komunikace s klienty o zadání
  • zpracování technických podkladů pro nabídky

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání stavební nebo jiné technické
  • projektování v AutoCadu (junior/senior)
  • čtení stavebně technické dokumentace
  • znalost MS Office
  • jazyková výbava výhodou

Pracovní podmínky

  • práce pro seriózní firmu a dobrou značku
  • zajímavá mzda + 13.plat
  • týden dovolené navíc

Datum publikování

20.05.2024

Datum ukončení publikování

19.07.2024

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova