Každý umíme něco jinýho

QUALITY MANAGER - aircraft industry

AGDC00295-2

Pro společnost se zahraničním kapitálem, která se pohybuje ve výrobě strojírenských komponent pro dodávky do vojenských programů a leteckého průmyslu, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

QUALITY MANAGER - aircraft industry

Náplň práce

Budete zodpovídat za řízení kvality výrobních procesů a jejich systémové nastavení. Cílem je vyhovět a plnit kvalitativní normy dané přísnými požadavky leteckého průmyslu ve výrobě. Budete z hlediska kvality dohlížet na výrobní program a řešení veškerých aktivit spojených s rozběhem nových výrob. Pozice bude podřízená GŘ a v úzkém kontaktu s Úřadem pro civilní letectví.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:

  • pokračovat v rozvoji systému kvality ve firmě a řídit jí
  • začlenit do výrobních procesů nově vzniklé požadavky spojené s bezpečností a kvalitou produkce
  • připravovat interní, zákaznické i dodavatelské audity
  • schvalovat nové dodavatele pro nové výrobní projekty
  • řešit systémové příčiny nekvality
  • úzce spolupracovat s managementem a napříč firmou

Požadavky

  • VŠ technického směru nebo se zaměřením na systémy kvality
  • znalost požadavků kvality v leteckém průmyslu
  • splnění podmínek pro řízení kvality z pohledu Úřadu pro civilní letectví
  • praxe v řízení kvality z výrobního prostředí, zkušenost s audity kvality
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

Nabízíme

  • zajímavou manažerskou pozici v systémech kvality pro letecký průmysl
  • možnost seberealizace
  • firemní benefity.

Datum publikování

15.11.2021

Datum ukončení publikování

14.01.2022

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova