Každý umíme něco jinýho

RECEPČNÍ / DISPEČERKA s AJ

AGDC00493-4

Pro společnost se zahraničním vlastníkem, která se pohybuje v IT službách a zaměřuje se na systémy zpracování dat, jejich bezpečnost a případnou obnovu. Nabízíme pracovní místo ve firemní administrativě začínající šikovné kandidátce/kandidátovi, obsazujeme pozici:

Náplň práce

Vaším hlavním úkolem bude komunikace s mateřskou společností. Budete propojkou mezi českou a zahraniční (německou) matkou. Dále podporou servisní činností po administrativní a organizační stránce.

Náplň bude tvořit:

  • komunikace s matkou (většinou v písemné podobě), reporty
  • běžná administrativa spojená s chodem firmy
  • administrace a organizace zakázek - příjem zakázek, evidence, objednávky
  • podpora techniků v komunikaci s klienty
  • klientský servis

Požadavky

  • SŠ obchodní nebo jiná
  • praktická schopnost v administrativě
  • dobrá uživatelská znalost práce v MS Office
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • zajímavá a různorodá práce
  • možnost získat zkušenost a znalosti z IT prostředí
  • zaškolení
  • kamarádský tým

Datum publikování

04.11.2021

Datum ukončení publikování

03.01.2022

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova