Každý umíme něco jinýho

REFERENT/KA - FAKTURACE - podklady pro účetní agendy

AGMJ00433-2

Na základě dlouhodobé spolupráce pro stabilní firmu, větší střední velikosti, pro posílení týmu odd. účtárny a ekonomiky, obsazujeme pozici:

Náplň práce

Budete součástí menšího týmu (cca 6 kolegů), současně v komunikaci s finančním ředitelem, pro spolupráci na pokladech k účetním operací apod. Podle rozsahu zkušenosti je prostor i pro samostatnou agendu - fakturace, zpracování dokladů, vlastní práce v účetním systému.

Náplní bude zejména:

  • kompletace a kontrola úplnosti podkladů, které přichází od odborných oddělení firmy do účtárny
  • vlastní práce v agendě faktur - přijaté a vydané
  • evidence a zpracování cestovních příkazů - jejich zaúčtování
  • další práce po zaškolení v účetním systém
  • spolupráce v přípravě podkladů pro rozpočty pro náklady k jednotlivým odborným úsekům firmy
  • komunikace s pracovníky poměrně průřezem firmou

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání - ekonomický obor apod.
  • zkušenost v oblasti fakturace nebo pokladna nebo cesťáky, další zkušnost pro účetnictví je vítána - lze rozvoj samostatné účetní práce
  • praxe v účtování příp. v neziskové oblasti, rozpočtové organizaci apod - spíše výhodou
  • pečlivost - zájem o samostatnost
  • zkušenost práce v některém účetním systému
  • znalost PC - uživatelsky

Nabízíme zázemí stabilní firmy. Zaškolení od kolegů. Výborná dostupnost - přímo na metru, širší centrum Praha.

Nyní nové pracovní prostory - modernizované kanceláře. Benefity: penzijní pojištění, další bonusy - dovolené apod.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova