Každý umíme něco jinýho

SALES DIRECTOR - ENERGY & OEM industries

AGDC00533-3

Pro tradičního výrobce, který se transformuje na obchodní společnost a pohybuje se v oblasti prodeje a nákupu široké škály produktů pro vysokonapěťové instalace do přenosové sítě, drážních systémů a dalších průmyslových energosystémů, hledáme aktivního TOP manažera. Obsazujeme manažerskou pozici:

SALES DIRECTOR - ENERGY & OEM industries

Náplň práce

Cílem pozice bude vytvoření obchodní strategie vznikající obchodní jednotky s cílem rozvinout a zajistit růst prodejů v ČR a především v zahraničí. Očekává se revize prodejních aktivit, nastavení nových obchodních procesů a jejich zavedení do běžné denní reality.

Konkrétní úkoly:

  • návrh strategického obchodního konceptu
  • revize aktuálních obchodních vztahů
  • nastavení obchodního plánu a jeho kontrola
  • vedení menšího obchodního a technicko suportního týmu
  • aktivní obchodní činnost, vyhledávání projektů pro dodávky apod.
  • jednání se zákazníky o spolupráci včetně zahraničně obchodních aktivit

Požadavky

  • VŠ technického nebo obchodního směru
  • manažerské zkušenosti
  • praxe ze zahraničního obchodu
  • zkušenost z energetiky nebo EPC projektů výhodou
  • ekonomické a obchodně právní povědomí
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost angličtiny, další jazyková výbava výhodou

Pracovní podmínky

  • pozici v TOP managementu
  • možnost uplatnit zkušenosti
  • zajímavé podmínky odpovídající nárokům pozice
  • auto i k osobnímu užívání

Datum publikování

08.12.2022

Datum ukončení publikování

06.02.2023

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova