Každý umíme něco jinýho

SALES MANAGER - interiérový design

AGEV00305-2

Pro stabilní společnost s dobrým jménem na trhu v oblasti komerčních interiérů hledáme kandidáta / kandidátku na pozici

Náplň práce

Na této pozici bude vaším úkolem jak vyhledávání nových obchodních kontaktů, tak budování vztahů se stávajícími klienty z řad komerčních společností.

Vaše úkoly budou zahrnovat:

  • prodej komplexních služeb a řešení v oblasti komerčních interiérů
  • vedení projektů pro nejvýznamnější české i zahraniční firmy
  • péči o současné klienty včetně poradenství
  • vyhledávání nových obchodních možností
  • osobní jednání se zákazníky při sjednávání zakázek
  • přípravu prezentací a obchodních nabídek
  • spolupráci s architekty a obchodními partnery

Požadavky

  • prokazatelné obchodní zkušenosti
  • profesionální komunikace a vystupování
  • dobrá znalost anglického jazyka - prezentace a jednání se zahraničními klienty
  • zkušenosti z oboru nebo zájem o něj výhodou

Pracovní podmínky

  • motivující platové ohodnocení
  • příležitost podílet se na zajímavých projektech pro významné zákazníky
  • služební vůz, notebook, mobilní telefon
  • stravenky, sick days, dovolená navíc, příspěvek na sportovní aktivity, slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
  • podpora profesního i osobního rozvoje

Kontaktní osoba

Edita Vokounova