Každý umíme něco jinýho

SAMOSTATNÁ/HLAVNÍ ÚČETNÍ - montážně stavební firma

AGDC00490-3

Do stavebně montážní firmy, hledáme seniornější kolegyni nebo kolegu, která/ý pomůže se zpracováním účetnictví některého ze samostatných úseků. Patří ke středně velkým, spolehlivým technicko-výrobním firmám. Zabývají se různorodými projekty především pro státní sektor.

Obsazujeme pozici:

Náplň práce

Co bude tvořit náplň práce:

  • Samostatné zpracování účetní agendy pro přidělený úsek firmy
  • Aplikace aktuálních účetních a daňových předpisů
  • Zodpovědnost za správné zaúčtování různých položek (výpisy, interní doklady, faktury apod.)
  • Příprava podkladů pro zpracování účetních závěrek a participace na jejich sestavení
  • Zpracování DPH a KH
  • Komunikace napříč společností s techniky a projektovými manažery
  • Externí komunikace s kontrolními orgány, daňovými úřady a ostatními institucemi

Pracoviště v dobrém dojezdu ze severního okraje Prahy, Kladenska, Slánska, Kralupska.

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe ve zpracování účetnictví
  • znalost aktuální legislativy, účetních standardů a daňové problematiky
  • schopnost práce v účetním SW
  • spolehlivost a pečlivost

Pracovní podmínky

  • možnost samostatné práce
  • přátelský tým
  • k dispozici řada benefitů

Datum publikování

09.06.2021

Datum ukončení publikování

08.08.2021

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova