Každý umíme něco jinýho

SENIOR EKONOM / CONTROLLER - stavební příprava a realizace

AGDC00473-2

Pro technicky zaměřenou společnost,

která se zabývá vodními a průmyslovými stavbami, které realizuje především v zahraničí, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Vaším úkolem bude řídit přípravu a realizaci středně velkých technicky zaměřených, stavebních investic po finanční stránce. Budete úzce spolupracovat s projektovým managementem, navrhovat rozpočty staveb, navrhovat vhodné způsoby financování a poté i hodnotit reálné náklady a profitabilitu jednotlivých staveb. Budete zodpovídat za ekonomiku všech připravovaných i aktuálně probíhajících staveb. Cílem je udržet rozpočtovou kázeň a stanovenou ziskovost projektů.

Konkrétně:

  • ekonomické vyhodnocení plánovaných staveních investic
  • návrh rozpočtu stavby a vyhodnocení rizik z finančního hlediska
  • hledání vhodných zdrojů financování staveb
  • jednání s bankami o úvěrování
  • kontrola plnění finančních plánů a
  • spolupráce s technickou částí firmy, projektovým managementem
  • reporty a návrhy změnových opatření

Požadavky

  • VŠ ekonomického nebo stavebního směru
  • přehled v oblasti projektového financování
  • zkušenost s úvěry a úvěrováním projektů
  • praxe z velkého stavebnictví výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

Nabízíme nově zřizovanou pracovní pozici podřízenou přímo řediteli společnosti.

  • možnost seberealizace a užití zkušeností
  • ekonomicky silná společnost
  • velmi dobré ocenění práce

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova