Každý umíme něco jinýho

SENIOR MANAGER - profitabilita energetických provozů

AGEV00458-3

Pro společnost,

která se zabývá provozováním menších a středně velkých energetických zařízení typu "zelená energie", hledáme pro její provozy, které jsou rozesety po Evropě, vhodného kandidáta nebo kandidátku na manažerskou pozici:

Náplň práce

Vaším úkolem bude převzít dohled nad profitabilitou provozu v energetických zařízeních a jejich posouzení z hlediska ekonomických úspor nebo zvýšení finančního efektu.

Budete se zaměřovat nejen na jednotlivé provozy, ale i na srovnání podobných zařízení, v regionech, ve srovnání s konkurencí apod. Společně s manažery provozů budete řešit nestandardní situace, které mohou mít dopad na finanční výkonnost zařízení. Cílem je navrhovat vhodná opatření, která povedou k optimalizaci mezi náklady a výnosy, případně zlepšení výsledků.

Konkrétně:

  • kontrola finančních plánů a čerpání rozpočtů
  • monitoring procesů v chodu provozů (po organizační a ekonomické stránce, nikoliv po technické)
  • analýzy jednotlivých provozů, srovnávací analýzy
  • návrhy řešení a změn
  • jednání s úřady, pojišťovnami v případě nestandardních problémů
  • reporting

Požadavky

  • VŠ technická nebo ekonomická
  • manažerská ekonomická praxe
  • zkušenost z finanční analýzy projektů výhodou
  • ochota rámcově proniknout do technické problematiky
  • ochota cestovat
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost dvou světových jazyků - angličtina nutná

Pracovní podmínky

  • manažerská pozice s přímou odpovědností TOP managementu
  • možnost uplatnit komplexní pohled na fungování provozů
  • zajímavá práce v dobře situované společnosti
  • odměna odpovídající náročným požadavkům

Kontaktní osoba

Edita Vokounova