Každý umíme něco jinýho

SERVISNÍ TECHNIK - plynové sítě, vyhrazená zařízení

AGMJ00452-4

Pro větší střední firmu, technické zaměření, vzhledem k rozvoji stabilního týmu servisních techniků, posilujeme divizi specialistů. Hledáme kolegu s odbornou praxí, kterého baví technická odborná činnost i kontakt s lidmi na zakázce. Těšíme se na kolegu, který má zájem o zázemí zavedené značky, chuť být součástí dobrého týmu.

Realizujeme servis, předsezónni a mezisezonní kontrolu zařízení pro střední a menší výkonnost: PLYN - VÝMĚNÍKY TEPLA - MaR - REGULAČNÍ STANICE apod. Práce je na zařízeních zpravidla u stálých zákazníků v odborné pozici:

Náplň práce

Obsahem práce je především kombinace činnosti v terénu a část administrativy (evidence dílů, objednávka, přehled práce k zakázce). Zákazníky jsou vlastníci areálů, provozovatelé, developerské areály s vlastním zázemím pro vytápění apod. Servis se tzv. točí kolem modernizace a spuštění nových spotřebičů. Především jde o kotle pro bytové areály, zařízení střední velikosti v areálech škol, developerských objektů apod.

Navazujete na kolegy z montážní divize. Vaším úkolem je kontrola elektroprvků na zařízeních, regulátorů a měření. Následně oživení a spuštění zařízení. Navazující prací je:

  • záruční, pozáruční kontrola - zpracování protokolu k zakázce
  • vlastní technické zkoušky zařízení - dle oprávněnosti pro značky a typu výkonnosti plynových systémů, částí
  • komunikace s vlastním dispečinkem - koordinace zakázek
  • komunikace se zákazníkem - doporučení pro modernizaci či plán pro další kontrolu

Požadavky

  • SŠ - technický směr – elektro, údržba apod.
  • vlastní praxe v kontrole, modernizaci plynových systémů, kotle, MaR, případně vzduchotechnika
  • Vyhláška 50 - výhodou
  • PC znalost - uživatelsky pro základní evidenci
  • zájem o samostatnou i týmovou práci
  • ŘP - sk.B, práce Praha

Nabízíme spolehlivou spolupráci. Zázemí firmy s velmi dobrý postavením v oboru - více než 25 let úspěšný provoz. Zohledňujeme finanční ohodnocení pro kolegy se zkušeností, se znalostí značek podobných značek např. Protherm, Junkers, De Dietrich, Mora atd. Nabízíme novým technickým kolegům získání dalších certifikací pro značková zařízení - rozšíření kvalifikace.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova