SPECIALISTA nebo ASISTENT TECHNICKÝCH NABÍDEK - přípravář, poptávky - voda, plyn, topení

AGMJ00276-2

Pro našeho klienta, středně velkou firmu, kde jsem výhradním dodavatelem pro vyhledání nových kolegů a personálních služeb obsazujeme technicko-koordinační pozici

Značka má sídlo v širším centru Prahy, s výbornou dopravní dostupností. Jde o zavedenou více než 20 let na trhu působící firmu - oblast technických prací, servisu profesionálů v revizi, instalaci, pravidelné péče u zařízení kategorie tzv. VODA - PLYN - TOPENÍ. Pro podporu obchodníků a kolegů techniků a pro komunikaci s kolegyněmi v zákaznickém servisu hledáme posilu pro nově nastavenou pozici:

SPECIALISTA TECHNICKÝCH NABÍDEK - přípravář, poptávky - voda, plyn, topení

Náplň práce

Obsazovaná pozice je v úzké spolupráci s majitelem a současně dalšími odděleními v chodu firmy. Celková náplň je tvořena oblastmi činností, které lze rozdělit do tří hlavních segmentů:

  • Podpora obchodního týmu: zpracování informací, správa poptávek od stavebních firem, vlastníků areálů, správců budov apod. Sestavení orientační kalkulace podle obsahovaných počtů a charakteru zařízení. Sledování dotazů klienta, odpověď na ně. Práce se zákazníky s aktivní databáze - klienti, kde jsou pravidelné práce, servis zařízení, plánované kontroly, opravy apod.
  • Technicko - provozní činnosti: sledování změny cen od subdodavatelů a jejich zapracování do interního informačního systému u prvků, dílů např. tepelná tělesa, plynové kotle - vlastní značka i jiní dodavatelé. Sledování dokumentace z realizovaných zakázek - přiřazení dodacích listů, montážní listy, přehledy o revizích zařízení k jednotlivým obchodním případů
  • Podklady k vyúčtování v kooperaci s vedoucí zákaznického servisu (call centra)

Vhodné předpoklady a zkušenosti:

- SŠ vzdělání - technický či ekonomický směr

- zkušenost min. 2-3 roky se zpracování některé z výše uvedených agend např. koordinace případů v obchodní firmě, technické přípravy nabídek nebo oblast objednávek

- praxe v technické či obchodě technické firmě - vítána

- zkušenost v evidenci, administrativě apod.

- aktivní komunikaci, zájem o dobré vztahy s kolegy i klienty

- PC uživatelsky - zkušenost Helios, Pohoda či jiné programy v oblasti objednávek apod. - vítána

Nabízíme zázemí a stabilitu v technické zavedené firmě s velkým množstvím zakázek, dlouhodobými zákazníky. Pracoviště s výbornou dostupností v oblasti Prahy 2, 3. Ustálený tým. Firma podporuje jazykový i technický rozvoj svých zaměstnanců. Hodí se pro zájemce, kteří mají rádi spíše rodinné ale současně profesionální prostředí.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova