SPECIALISTA OBCHODNÍCH NABÍDEK - armatury, prvky MaR pro údržbové provozy,

AGDC00274-6

Pro interní pozici, technicko obchodní firmu

Obsazujeme, pro oblast vedení obchodního případu, zabezpečení a rozvoj objednávky v produktech vlastní řady nebo jako výhradní zastoupení značky v ČR, pozici:

SPECIALISTA OBCHODNÍCH NABÍDEK - armatury, prvky MaR pro údržbové provozy

Náplň práce

Budete posilou pro již existující tým. Hlavním úkolem je zpracování a nabídka v sortimentu měřicí systémy, prvky pro potrubní systémy, elektro uzávěry apod.

Ve spolupráci s dalšími kolegy obchodního týmu nejčastěji jednáte s již zavedenými klienty z řad instalačních firem nebo interní údržby závodů. Řešíme dodávky pro nové či repasované provozy v teplárenství, potravinářství, strojírenství.

Hlavními úkoly budou:

  • zpracování nabídky dle poptávky, jednání o možnostech rozšíření objednávky u zákazníka
  • objednání prvků u partnerských značek, které firma v ČR výhradně zastupuje
  • komunikace se zákazníky z řad firem, poskytnutí informace, zpracování dotazu k sortimentu
  • kombinace práce v kanceláři a v terénu

Požadavky

  • SŠ vzdělání - technický směr je výhodou ne nutný, uplatnění je i pro kolegy s obchodní zkušeností s technikou
  • zkušenost či znalosti v sortimentu viz. výše - uvítáme
  • zájem o technickou i komunikační činnost
  • schopnost číst dokumentaci, zorientovat se v zařízeních, dílech
  • práce na PC
  • ŘP - sk. B - pro cesty v okolí Praha, stř.Čechy

Pracovní podmínky

  • stabilní zaměstnání v zavedené firmě
  • práce v přátelské firmě
  • kancelář v širším centru, výborná dostupnost
  • zajímavé ocenění práce a další benefity

Datum publikování

01.09.2022

Datum ukončení publikování

31.10.2022

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova