Každý umíme něco jinýho

SPECIALISTA _ ROZPOČTY STAVEBNÍCH PROJEKTŮ pro investora

AGDC00481-4

Pro investora, který se zabývá výstavbou prostřednictvím generálních dodávek, staví bytové komplexy, prodejní plochy, ale i skladová nebo logistická centra, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Budete začleněný/á do specializovaného technického týmu, který se zabývá přípravou investičních stavebních akcí. Vaším úkolem bude vytvářet rozpočty na chystané stavby a podílet se tak i na strategickém rozhodování v souvislosti s realizovatelností staveb z hlediska zisku.

Konkrétně půjde o:

  • výpočet výkazů výměr
  • tvorbu a ověřování rozpočtu
  • výpočet nákladů za konstrukce, stavební materiál, výkony
  • časové a kapacitní plánování prací
  • rozhodování o záměnách materiálů
  • výběrová řízení na dodavatele

Můžete zužitkovat výhodnou pozici na straně investora. Pracoviště v dobré dostupnosti metrem.

Požadavky

  • SŠ/VŠ stavební
  • praxe v rozpočtech staveb a případně v přípravě
  • praktická zkušenost z pozice stavbyvedoucího výhodou
  • schopnost práce v SW CAD a výpočetních programech
  • preciznost, kolegialita

Pracovní podmínky

  • možnost plně využít získané zkušenosti
  • vhodné i pro seniornější kandidáty a pro ty, kdo již chtějí být více v zázemí kanceláře
  • týden dovolené navíc
  • nadstandardní mzda včetně dalších benefitů

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova