STROJAŘ SPECIALISTA - MATERIÁLY - strojní, tlaková zařízení, autorizace výrobců

AGMJ00283-2

Pro technicky zaměřenou společnost, která je naším dlouhodobým klientem, vzhledem k posunu současného kolegy, doplňujeme tým odborných techniků - strojařů o novou kolegyni - kolegu pro pozici:

Náplň práce

Hlavní úkolem bude práce s využitím technických znalostí o materiálech, jejich různorodé uplatnění ve strojírenství, pro výroby strojů a strojírenských zařízení, přepravních systémů, zásobníků apod. pro energetiku, plynárenství další oblasti průmyslu.

Součástí práce jsou jednání ke schválení nových technologií, sledování vývoje v oblasti materiálů pro strojírenství. Na odborné úrovni se můžete potkávat se specialisty ve firmách, akreditovanými technickými laboratořemi nebo uznaných organizací v oblasti technických a právních předpisů. Součástí práce bude dále:

  • práce neharmonizované/harmonizované sféry pro výrobky strojírenství
  • spolupráce k zahraničí k dokumentaci o materiálech, jejich zavedení na trh strojírenské výroby
  • rozbory informací, rešerše pro postupy zavedení výrobků na trh

Požadavky

  • VŠ vzdělání - strojírenství
  • práce s dokumentací o strojních zařízeních, materiálech, technologiích
  • zkušenost v některé z následujících oblastí výhodou: materiálové inženýrství, tlaková zařízení, kvalita kovo materiálů, metalurgie apod.
  • znalosti v problematice posouzení výrobků nebo autorizace subjektu pro posouzení výrobků - výhodou
  • zájem o další technický a legislativní rozvoj
  • velmi dobrá znalost českého jazyka - práce na odborných textech
  • znalost angličtiny - výhodou

Nabízíme zázemí větší střední firmy s výborným kreditem v oboru. Příležitost být v kontaktu při zavádění či ověřování výrobků, materiálů v oblastech odolných k výbušnému prostředí, chemické zátěži či jiných fyzikálních vlivů. Možnost spolupráce na úrovni specializovaných pracovišť EU, vysokých škol. Benefity doplňující ohodnocení.

Pozice je otevřena kandidátům se střední i menší praxí. Možnost zaškolení formou nástupnické pozice.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova