Každý umíme něco jinýho

STROJAŘ SPECIALISTA - technologie tepla, materiály, kvalita

AGMJ00395-3

Pro větší výrobní technický závod, pro oblast v segmentu tepelného zpracování kovů a strojírenské provozy, posilujeme technický tým, obsazujeme ve výhradní dlouholeté spolupráci interní pozici:

Náplň práce

Hlavním úkolem nového kolegy/kolegyně bude převzetí agendy, zavedené procesy a zaučení se. Původní kolega postupuje ve firmě na vyšší manažerskou pozici. Budete součástí středně velkého týmu. Pozice má samostatnou odpovědnost, zejména k vyhodnocení zakázek, doporučení pro zlepšení zákaznické spokojenosti, dává podněty pro úpravy pro řešení reklamací a nastavení potřeb od zákazníka.

Důležitou součástí náplně bude dále:

  • vyhodnocení požadavku o materiálu pro program výroby
  • jednání k řešení připomínek, reklamací z řad klíčových odběratelů, evropských výrobců ve strojírenství, automotive apod.
  • úzká spolupráce s vlastním oddělením technicko-laboratorních zkoušek
  • kontrola a rozbor činností k dodržení technologie, postupu pro dodržení kvality materiálu a jeho vlastností
  • spolupráce s výrobou, kvalitou, obchodem uvnitř firmy
  • práce v dokumentaci k materiálu, zakázce

Požadavky

  • VŠ/ SŠ - strojírenství, chemie - oblast materiálů, technologie apod.
  • zkušenost z metalurgie, kovozpracování, technologie - zajímají nás zkušenosti i diplomové práce nebo přímá praxe z výrobně provozních firem
  • orientace, znalost, tvorba v technických postupech - PP, DTP
  • zájem o obor tepelné zpracování kovů
  • znalost anglického jazyka nebo německý jazyk
  • PC uživatelsky

Nabízíme pozici vhodnou pro kandidáta s mírnou i střední zkušeností. Klíčový je pro nás zájem o perspektivní spolupráci - firma podporuje další rozvoj, vzdělávání. Zázemí značky, která má ve skupině tři větší závody v Evropě - etablovaná strojírenská značka.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova