Každý umíme něco jinýho

TECHNICKÝ KONZULTANT / SPECIALISTA NABÍDEK - automotive

AGDC00515-2

Pro středně velkou strojírenskou, výrobní společnosti, která dodává lisované a svařované komponenty především do automobilového průmyslu, hledáme šikovného kandidáta nebo kandidátku. Nabízíme pracovní pozici:

Náplň práce

Hlavním úkolem bude spolupráce se zákazníky z automobilového sektoru a reagovat na jejich poptávky pro výrobu komponent a dílů. Budete úzce spolupracovat s nákupními oddělení výrob nebo s technickými manažery či lidmi z TPV. Zajímají je vaše technické výrobní možnosti, termíny dodávek a výrobní ceny.

Hlavní úkoly na pozici budou:

  • zpracování reakcí na poptávku a sledování vývoje na straně klienta
  • sestavení ceny či variant možností dle získaných parametrů od zákazníka, charakteru provozu a nároků na výkon, typ zařízení apod.
  • péče o stálé zákazníky - soustavná spolupráce s jejich interními odděleními - nákupem, výrobou a TPV
  • práce s technickou dokumentací především strojařského charakteru - lisování, svařování
  • detailnější popis technických komponent do nabídkového návrhu

Máme zájem o kandidáty se začínající zkušeností, stejně jako o zkušené technicko/obchodnické seniory.

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického charakteru
  • schopnost jednat se zákazníky o technických možnostech, ale i o ceně
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • zpracovávat nabídky a vést evidenci poptávek
  • uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint
  • práce v IS SAP výhodou
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

K dispozici systém benefitů:

  • penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • zajištěná zdravotní péče
  • tarif pro Tmobile
  • 5 týdnů dovolené

Datum publikování

26.04.2022

Datum ukončení publikování

25.06.2022

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova