TECHNICKÝ KONZULTANT / SPECIALISTA NABÍDEK - průmyslové prvky, čerpadla, technika měření

AGDC00273-2

Jsme výhradním partnerem pro řešení posílení technicko-obchodního týmu našeho klienta. Budete členem středně velké firmy s přímou spoluprací k jednateli. Hledáme kolegyni či kolegu pro pozici:

TECHNICKÝ KONZULTANT / SPECIALISTA NABÍDEK - průmyslové prvky, čerpadla, technika měření, regulace

Náplň práce

Hlavním úkolem bude komunikace a spolupráce se zákazníky a partnery, kteří pro své provozy či servis řeší prvky, armatury, čerpadla a další navazující části. Hlavní úkoly jsou spojeny se zpracováním variant o technickém sestavení řešení pro poprávku přicházejících do firmy. Dalšími partnery v komunikaci jsou firmy, které pro svůj interní provoz, interní údržbu dokupují části inženýringového řešení. Nejvíce jsou klienti v oblastech servisu, v energetice, pro oblasti vody - plyn. Klienty mohou být i různí výrobci potravinářství, látek pro drogistický obor nebo v potravinářských provozech apod.

Dílčí činnosti lze uvést do kategorií:

  • technické návrhy, jejich zpracování, sestavení ceny či variant možností dle získaných parametrů od zákazníka, jeho charakteru provozu a nároků na výkon, typ zařízení apod.
  • péče o již svěřené zákazníky - soustavná spolupráce s jejich interní údržbou či vedením provozu apod.
  • část náplně se věnuje i obchodní práci - získání nových zákazníků
  • práce s technickou dokumentací především strojařského charakteru - prvky navazující na potrubní systémy
  • sestavení návrhu řešení podle požadavku klienta, technické parametrizace

Pozice je pro kolegu s mírnou či větší zkušeností. Počítáme s postupným zaškolením do sortimentu, také s postupným navázáním kontaktu s již spolupracujícími klienty, partnery.

Požadavky

  • SŠ vzdělání technický směr - strojírenství,elektro apod.
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zkušenost z prostředí výroby či servisu - v oblasti - voda, čištění, potravinářské, chemické provozy či jejich údržba - je vítána
  • PC - dobrá uživatelská znalost
  • profesionální přístup, zájem rozvíjet svoji odbornost
  • schopnost jednání, vysvětlení výhod zařízení - po zaškolení v oboru

Nabízíme práci pro zavedenou společnost s více než 20 ti letým působením v oboru. Prosperující fungování. Podpora při zaběhnutí nového kolegy/ně. Výborná dostupnost kanceláře v Praze, možnost kombinace s prací v terénu, návštěvy příležitostně u provozů klientů.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova