TECHNICKÝ KONZULTANT / SPECIALISTA NABÍDEK - průmyslové prvky, čerpadla, technika měření

AGDC00273-2

Jsme výhradním partnerem pro řešení personálního posílení do týmu ve firmě naše klienta. Budete členem středně velkého týmu s přímou spoluprací k jednateli. Hledáme kolegyni či kolegu pro pozici:

Náplň práce

Hlavním úkolem bude komunikace a spolupráce se zákazníky a partnery, kteří pro své provozy či servis řeší prvky, armatury, čerpadla a další navazující části. Dalšími partnery jsou firmy, které realizují údržby provozů a dokupují díly či části inženýringového řešení v energetice, oblasti vody, plyn nebo prvky navazující na potrubní systémy v potravinářských provozech apod.

Dílčí činnosti lze uvést do kategorií:

  • technické návrhy, jejich zpracování, sestavení ceny či variant možností dle získaných parametrů od zákazníka, jeho charakteru provozu a nároků na výkon, typ zařízení apod.
  • péče o již svěřené zákazníky - soustavná spolupráce s jejich interní údržbou či vedením provozu apod.
  • část náplně se věnuje i obchodní práci - získání nových zákazníků
  • práce s technickou dokumentací
  • sestavení návrhu řešení podle požadavku klienta, technické parametrizace

Požadavky

  • SŠ případ.VŠ technický směr - strojírenství, technologie, chemický směr, elektro apod.
  • znalost pro práci s technickou dokumentací
  • zkušenost z prostředí výroby - v oblasti médií - voda, čištění, potravinářské, chemické provozy či jejich údržba - je vítána
  • schopnost komunikace se subdodavateli do zahraničí - využití angličtiny
  • PC - dobrá uživatelská znalost
  • profesionální přístup, zájem rozvíjet svoji odbornost
  • kvalitní vystupování, schopnost prezentace, jednání

Nabízíme práci pro zavedenou společnost s více než 20 ti letým působením v oboru. Prosperující fungování. Podpora při zaběhnutí nového kolegy/ně. Využití angličtiny - spolupráce se zahraničním zastoupení, značkami k partnerům. Výborná dostupnost kanceláře v Praze, možnost kombinace s prací v terénu, návštěvy příležitostně u provozů klientů.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova