Každý umíme něco jinýho

TECHNIK pro INSTALAČNÍ DOHLED - v potravinářství/farmacii

AGK00051-5

Pro inženýrskou společnost, která se pohybuje v dodávkách zařízení pro potravináře, nápojáře a farmaceutické typy výrob, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Vaším úkolem bude organizovat a kontrolovat instalační práce na technologických montážích ve výrobních závodech u zákazníků.
Budete zodpovědný za:
- dodržení časového harmonogramu prací
- organizaci práce při instalacích
- koordinaci interních montérů a zaměstananců dodavatelů
- kontrolu dodržení postupů prací a souladu s projektem
- zodpovědnost za BOZP a PO
- vedení stavebního deníku, participace na kontrolních dnech
- jednání s techniky zákazníka, dodavateli apod.

Požadavky

- SŠ/VŠ strojní
- zkušenost s průmyslovými montážemi nebo z údržby
- zkušenost s výrobními zařízeními v potravinářství, nápojářství nebo farmacii výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny výhodou

Nabízíme zajímavou pracovní pozici ve společnosti, která je dodavatelem výrobního řešení na míru do potravinářského a dalších průmyslů. Zajímavé projekty. Korektní zaměstnavatel.

Datum publikování

05.10.2021

Datum ukončení publikování

04.12.2021

Kontaktní osoba

Barbora Kotvová