+420 284 821 008
Chci dělat něco jinýho
Najděte nám talenty
Přišel jsem o řidičák
Najděte nám techniky
Každý umíme něco jinýho

TECHNIK - rozvoj pro značkový servis zařízení plyn/topení

AGMJ00452-3

O společnosti

Řešená pozice je pro velmi dobře zavedenou značku v oblasti zařízení tzv. PLYN - VODA - TOPENÍ. Klienty jsou zejména stálí zákazníci - vlastníci areálů, provozovatelé, developerské areály s vlastním zázemím pro vytápění apod. Zařízení, kolem kterých se točí servis nebo modernizace a instalace nových spotřebičů, jsou kotle, vybavení pro plynové vytápění střední velikosti např. areály škol, bytových developerských objektů, činžovních domů apod. Vzhledem ke stálým objednávkám, silné pozici firmy posilujeme tým servisních specialistů na pozici:

Náplň práce

Hlavní náplní je živá práce u zákazníka - kontrola zařízení, plánované servisy před a po sezóně. Pro nové projekty či modernizace zavedení nových spotřebičů. Důležitými je odbornost, ve které Vás podpoříme, zaučíme i junior kolegy. Stejně významné je pro úspěch slušné vystupování - budete se pohybovat, provádět servis v prostorách u zákazníka, domácnostech, firmách.

Součástí práce bude také:

  • uvedení zařízení do provozu, zajištění technických zkoušek
  • záruční kontroly, opravy dle pravidel pro značku zařízení
  • část práce cca 1/4 času tvoří určitá administrativa - přehled oprav, instalací dle kategorií zařízení apod., zpracování záručních listů, evidence ke služebnímu vozidlu
  • komunikace s vlastním dispečinkem - koordinace zakázek

Požadavky

  • SŠ / SOU - technický směr – elektro, zámečnické profese, údržba apod.
  • zkušenost v servisní pozici - znalosti pro vody, plyn, vzduchotechnika - výhodou, počítáme se zaškolením kolegů v oboru nových
  • optimálně Vyhláška 50 - lze si i obnovit
  • PC znalost - uživatelsky pro základní evidenci
  • ochota být součástí týmu - podpořit se s kolegy - zakázek máme dost, podporujeme odbornost
  • ŘP - sk.B

Pracovní podmínky

Nabízíme spolehlivou spolupráci. Zázemí firmy, která si zakládá na dobrých vztazích. Velmi férové odměňování. Zohledňujeme nasazení i odbornost, proto se v týmu uplatní zkušení kolegové i junioři se zájmem o technickou pozici.

Kontaktní osoba

Martina Jedlickova